Ferolle Aşk Parfümü Ürün Görseli

Aşk Parfümü Ne Demek?

Aşk parfümü günümüzde en sık kullanılan tabirlerden biri olarak geçmektedir. Normalde bu parfümler diğerlerinden farksız ürünlerdir ancak içerisinde bir tane madde bulunmaktadır, asıl farkı bu madde yaratmaktadır. Bu maddenin adı tıpta feromon olarak geçmektedir. Bu madde kadınlarda özel bir etki bırakması ile bilinmektedir. Bu etki kadınların burnunda feromon maddesinin algılanmasından sonra gerçekleşir. Erkek terinde de feromon maddesi olduğu açıklanmıştır ancak konu ile alakalı herhangi bir şekilde kesin bilgili değiliz.

Aşk Parfümü Ne Demek?

Aşk Parfümü Ne Demek?

Feromon içeren parfümler piyasada genellikle aşk parfümü veya afrodizyak parfüm olarak geçen ürünlerdir. Günümüzün en çok kullanılan ürünlerinden biri olan afrodizyak parfümlerin en önemli markalarından biri de ferolle aşk parfümüdür. Günümüzde çok kullanılan bir ürün olan ferolle aşk parfümü özellikle erkeklerin en çok güvendikleri ürünlerden biri olarak dikkat çeker.

Günümüzde ferolle kullanan çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır. Ferolle parfüm satın almak isteyen herkes sitemizden bu ürünün siparişini kısa süre içerisinde verebilir hem telefon ile hem de internet üzerinden sipariş alıyoruz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )