Ferolle Aşk Parfümü Ürün Görseli

Ferolle İle Aşka Gelin

ferolle

ferolle

Kadınların çoğu erkeklerde vücut yapısından, surat şeklinden, uzun boyundan önce nasıl koktuğuna bakar. Gerçekten koku aşkta çok önemli bir faktördür. Eğer kokunuz kötü ise bir kadının karşısında neredeyse hiç şansınız yoktur. Aslında haklı olan taraf kesinlikle kadınlar çünkü ter kokan bir erkek ile kim çıkmak ister ki?

Bir erkekte her şey üst düzey olabilir fakat kötü kokuyor ise ve o bunun farkında değil ise tüm loş ortam etkisini yitirir. Özellikle kadınlar ile uzun süreli bir ilişki yaşamak isteyen erkek bakımlı olmalıdır. Koku dediğimiz durum bir kadında en önemli özelliklerden biridir. Eğer siz de kullandığınız koku ve parfüm çeşitleri ile kadınları kendinize hayran bırakamıyorsanız bir de bizi dinleyin.

Ferolle aşk parfümünün müthiş bir kokusu vardır. Ayrıca içerisinde feromon barındıran bu parfüm kadınlarda özel bir burun bölümünde feromonunu serbest bırakarak kadının karşı cinse olan etkisini arttırır. Bu yüzden ferolle aşk parfümü etkili bir özelliği sahiptir. Ayrıca kokusu uzun sürelidir. 2 saat sonra geçmeyecek, günlerce dayanacak bir koku barındırabilmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )