Ferolle Aşk Parfümü Ürün Görseli

Kadınların En Sevdiği Kokular

Kadınların En Sevdiği Kokular

ferolle

ferolle

Bir insandan hoşlandığınız da o kişinin kokusu gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Bayanlar erkeklerini çoğu zaman kokuları ile seçerler. Feromon içeren ve bu sebeple  kadınların arzularını uyandırıp, o kokuyu süren erkeğin çekiciliğini arttıran bazı parfümler vardır.

Baştan çıkaran vanilya kokusu; Vanilya kokusu hem erkeği hem de kadını baştan çıkarmaktadır. Kadınlar vanilya kokulu erkekleri çok daha çekici bulmaktadır.

Paçulinin afrodizyak etkisi; Paçuli son yıllar da çok öne çıkan ve afrodizyak etkisi yanı sıra çok da özel bir parfüm olmaktadır.

Erkeksi bir koku olan misk; Misk kokusu bir çok kişiye göre çok erkeksi ve ağır olan bir kokudur ama yapılan araştırmalara göre bir çok kadın misk kokusuna bayılmaktadır.

Karabiber kokusundan gelen enerji;Karabiber kokusu enerji ve canlılık vermektedir. Enerjik ve yerinde duramayan erkekleri seven kadınlar bu kokuya bayılmaktadır.

Yalang ylang kokusu; Daha önce bu kokuyu denemediyseniz mutlaka denemeniz gerekiyor. Bu koku bir çok kadının içini kıpır kıpır yapan bir kokudur….

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )