Ferolle Aşk Parfümü Ürün Görseli

Kokunuz İle Etkileyin

                Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz aşk parfümleri gün geçtikçe yaygın kullanım alanına sahip oluyor. Çiftler bu ürünle şehveti arzularını harekete geçiriyor ve hayallerindeki ilişkiyi yaşama fırsatı buluyorlar. Peki, bu ürün hakkında neler bilinmesi gerekiyor?

Ürün Bilgilendirmesi

  • Nedir? Ne İçin Kullanılıyor?

Ürün bir parfümdür. Karşı cinsin ilgisini çekmek, onun şehvet duygularını harekete geçirerek baştan çıkarmak için kullanılmaktadır. Bunu ise içerdiği maddeler yardımı ile başarmaktadır.

  • İçeriği

İçeriğinde afrodizyak ve feromon bulunmaktadır. Her iki madde de –alerjiniz yoksa- vücuda zararı dokunmayan maddelerdir. Feromon 1956 yılında ipek böceklerinde bulunan bir maddedir. İlerleyen zamanlarda yapılan araştırmalarda görülmüştür ki eşey hormonlarını harekete geçirmektedir. Afrodizyak ise doğal bir bitki türüdür.

  • Kullanımı

Ürünün kullanımı standart bir parfümden farklı değildir. Yalnızca birkaç tavsiye de bulunulmaktadır. Ürünü bilek, ense ve kulak arkası gibi şehvetli bölgelere sıktığınız takdirde alacağınız verimde artış yaşanıyor. Bununla birlikte ürünün kullanım miktarı hakkında kesin bir yargı yoktur. Fakat aşırıya kaçılmamasına değinilmiştir.

  • Dikkat Edilmesi Gereken Nokta

Ürünün dikkat edilmesi gereken noktası miktarıdır. İçerisinde bulunan feromon fazla miktarda alındığı takdirde olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu sebepten dolayı afrodizyak parfümü yeterince kullanınız. En çok doğru bilinen yanlışlardan birisi ürünün miktarında yapılan oynamadır. Unutulmamalıdır ki daha fazla sıkmak daha çok verim anlamına gelmez!

Fiyatı Nedir?

                Bugün afrodizyak parfümün 30 ml bir kutusuna yaklaşık 30 lira ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Boyut büyümelerinde fiyatta da artış görülecektir. Ancak ürünün fiyatı bu amaca hizmet eden çoğu ürüne göre uygundur. Ürünün satışı internet üzerinden yapılmaktadır. Günümüzde bu işi yapan güvenilir siteler vardır. Bu tür sitelerden gönül rahatlığı ile siparişinizi verebilir ve hayallerinizi süsleyen ilişkiyi yaşayabilirsiniz.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )