Ferolle Aşk Parfümü Ürün Görseli

Teninize göre parfüm seçimi

Parfüm seçmek düşündüğünüz kadar kolay değildir.

Bazı aromalara gelince hepimizin tercihleri ​​var. Bazıları, kokulu sabun ve duş jölelerine yapışmayı tercih ederken, bazıları vücutlarına daha kuvvetli parfüm püskürtmeyi tercih ediyor.

Size uygun bir parfüm seçmek düşündüğünüz kadar kolay değildir. Aslında, çoğumuzda kokular yerini alamayacağımız kimliğimizin bir parçası haline gelir.

Dünyada, her biri kendine özgü özelliklere sahip beş ana koku türü vardır. Hangisi senin favorin?

1. Doğu kokuları dünyası

Bu parfüm, misk, kehribar, Oud ve tarçın karışımından oluşur. Bunlar, gizemli kadınlara uygun ağır, güçlü ve zengin kokulardır. Bu parfüm, güç, zerafet ve lüksün bir sembolüdür, bu nedenle genellikle geceleri giyilir ve günlük iş ya da okulda asla giyilmez veya modern bir kıyafet giyilir.

2. Odunsu ve toprak kokularına hoş geldiniz.

Bu sıcak ve samimi parfümler kesinlikle ciddi ve şık kadınların ilk tercihi olmalıdır. Bunlar sandal ağacı ve baharat karışımıdır ve bu onlara sıcaklık verir. Sıcaklıklarından ötürü kış aylarında giyilmelidirler.

3. Tatlı şekerli aromalar odayı dolduruyor

Meyveler, karamel veya şeker gibi tatlı yiyeceklerin kokusu ile benzerdirler. Genç kadınlar bu parfümleri en çok mutluluk ve canlılık hissi verdikleri için tercih ederler. Günlük aktiviteler için uygundurlar ve işyerinde veya okulda giyilebilirler.

4. Çiçek ve meyveli parfümlü tatlılara dalın

Bu parfümler, zambak, gül yeşimi, menekşe, Yasemin, turuncu, mango ve diğerleri gibi belirli çiçek ve meyvelerin tipik birleşimini içerir.

5. Tazelik kokuları

Bu parfüm sabun kokusuna yakın olduğu için kokanızı “temiz” hale getirir.

Genellikle yaz aylarında giyilirler.

Parfümün size en iyi uyacağını nasıl bilersiniz?

1. Sabahları daima yeni bir koku deneyin.

Sabah, yeni bir koku denemek ve neyin uygun olduğunu seçmek için en iyi zamandır.

Bu saatte koku duyusu daha doğrudur çünkü gün boyunca yaşadığınız kokulardan etkilenmez.

Sana uyan kombinasyonları değerlendirmek için her zaman parfümleri sabah al.

2. Kendinize en çok hangi koku çeşidini tercih edersiniz?

Sevdiğiniz parfümü seçin. Her zaman sizi cezbeden ve sizi mutlu eden parfüm için kullanın. Bu parfümler kişiliğinize uyar.

Bazı kadınlar çiçekleri ve meyveleri tercih ederken diğerleri sabun ve salatalık gibi serinletici kokular üzerine misk ve kehribar gibi ağır parfümleri tercih eder.

3. Çok fazla parfüm denemeyin

Koku duygusu çok hassas. Vücut aynı anda farklı kokuları işleyemediğinden üçten fazla parfüm denemezsiniz.

Ayrıca parfüm denerken öğütülmüş kahvenin kokusunu alabilirsin, çünkü kahve burun fılamentlerini arındırır ve kokuyu geri kazanmanıza yardımcı olur.

4. Cilt tipinizi dikkate alın

Parfümler cildin doğasına tepki verir. Her koku, her kişiye göre farklı tepki gösterdiğinden cildinizdeki kokuyu denemelisiniz.

Sürtünmeden bilekinize küçük bir damla koymaya özen gösterin çünkü bileşimi ısıdan dolayı bozulur ve böylece kokusunu kaybedecektir. Parfümü emmek için cildin üzerinde bırakın ve sonra size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

5. Fırsat ve mevsim büyük rol oynamaktadır.

Parfüm seçiminde zaman önemli bir rol oynamaktadır. Parfümler mevsime göre değişir ve zaman zaman farklılık gösterir.

Kış aylarında, uzmanlar oryantal baharat kokusu ile karıştırılmış sıcak ahşap parfüm kullanımını önerirler. Yaz aylarında, asitli ve çiçek katmanlarını birleştiren ferahlatıcı parfümlerin kullanılması tercih edilir.

Gün boyunca kullanılmak üzere parfüm, hafif ve ferahlatıcı çiçekler ve turunçgiller kombinasyonlarından oluşur. Akşam etkinlikleri, kehribar, misk ve baharatlar gibi ağır, heyecan verici ve oryantal bir aroma gerektirir.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )